Google представив кампанію “Google для туризму” на підтримку туристичної галузі України

Фото: pexels.com

Google презентував кампанію “Google для туризму”, мета якої — допомогти туристичній галузі розкрити свій потенціал за допомогою технологій, інструментів і навчальних ресурсів Google для прискорення розвитку і стійкого відновлення економіки.

Цей довгостроковий проєкт здійснюється Google Україна у партнерстві та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства культури і інформаційної політики України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства розвитку туризму України.

Ми як і раніше з оптимізмом дивимося в майбутнє, але шлях попереду непростий. Тому Google продовжує представляти нові продукти і пропонувати тренінги, щоб допомогти людям і компаніям в умовах пандемії. Сьогодні, коли індустрія туризму стикається з великими викликами, пов’язаними з пандемією COVID-19, Google працює з представниками галузі, щоб допомогти їм у відновленні за допомогою технологій, щоб вони могли підготуватися, впровадити інновації і бути готовими до сьогоднішніх і майбутніх викликів”, — каже Дмитро Шоломко, директор з бізнес-операцій Google в Східній Європі.

Google Україна представили також гастрономічну карту і проєкт з оцифровування національних парків України.

Сайт “Автентичні смаки України”

Новий проєкт “Автентичні смаки України” став доповненням на сайті “Автентична Україна”. На сайті представлена ​​гастрономічна карта, на якій можна вибрати регіон і здійснити віртуальну подорож унікальними смаками України. Крім того, тут можна знайти популярні страви з різних куточків нашої країни, з описом, фотографіями та рецептами — від відомих полтавських галушок до гуцульського баношу. Крім того, на сайті представлені віртуальні 3D-тури традиційними виноробнями, сироварнями та унікальними ресторанними залами регіонів України.

Оцифровування національних парків України

За підтримки Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України, Google Україна оцифрувала 16 національних парків в 13 областях України в форматі Street View для стимуляції віртуального і внутрішнього туризму та покращення туристичної привабливості національних парків. Відтепер кожен може зайти на Карти Google і здійснити віртуальні подорожі унікальними природними куточками України і в деталях розглянути неповторну природу нашої країни. Список оцифрованих національних природних парків:

 • НПП “Голосіївський” (м. Київ)
 • НПП “Нижньодністровський” (Одеська область)
 • НПП “Нижньодніпровський” (Херсонська область)
 • НПП “Мезинський” (Чернігівська область)
 • НПП “Гетьманський” (Сумська область)
 • НПП “Нижньосульський” (Черкаська область)
 • НПП “Вижницький” (Чернівецька область)
 • НПП “Ужанський” (Закарпатська область)
 • НПП “Гуцульщина” (Івано-Франківська область)
 • НПП “Сколівські Бескиди” (Львівська область)
 • НПП “Зачарований край” (Закарпатська область)
 • НПП “Черемоський” (Чернівецька область)
 • НПП “Верховинський” (Івано-Франківська область)
 • НПП “Карпатський” (Івано-Франківська область)
 • НПП “Дермансько-Острозький” (Рівненська область)
 • НПП “Кременецькі гори” (Тернопільська область)

Крім того, в рамках кампанії “Google для туризму” було організовано ряд онлайн-проєктів, спрямованих на підвищення цифрових навичок для середнього та малого бізнесу, туристичних асоціацій, державних і громадських працівників туристичного сектора. Серед них вебінари, 7-годинний онлайн-марафон для понад 1300 учасників галузі, місцевих туристичних адміністрацій та неурядових організацій, серія практичних семінарів для спільноти Місцевих експертів Google.

Навчальні програми для усіх

Команда оголосила про запуск онлайн-платформи Нові цифрові можливості з Google”, доступ до якої відкрито для всіх охочих. Наразі особливо потрібні цифрові навички, щоб розвивати свій бізнес, просувати свою кар’єру чи навіть для відпочинку. Google прагне допомогти, надаючи безкоштовне навчання, інструменти і досвід. Платформа буде регулярно поповнюватися новими матеріалами і інструментами.

Також відбувся запуск освітню програму Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн, розроблену для керівників і власників компаній в туристичній галузі і готельно-ресторанного бізнесу. Протягом курсу учасники дізнаються, як розмістити інформацію про компанію в Інтернеті, як збільшити кількість клієнтів і продажі завдяки інструментам від Google та інших компаній. Один курс складається з 7 інтерактивних тренінгів в онлайн-форматі. Кожен тренінг розділений на частини різного ступеня складності, щоб бути корисним як для початківців, так і для досвідченої аудиторії. Курс безкоштовний і буде доступний як в прямому ефірі, так і за запитом на сайті. Протягом 2021 року Google планує тричі провести курс і надати можливість отримати нові знання більш ніж 5000 представників туристичного бізнесу. Перший тренінг стартує вже наступного тижня, зареєструватися для участі в програмі можна за посиланням.

Приєднуйтесь до нашого каналу в TikTok. Слідкуйте за новинами в Telegram, Instagram та Facebook.

Поделиться