“ДВРЗ. Операція “Новий рік”: у столиці завершили знімання стрічки до свят

Гладачів порадують новорічною історією. Фото: пресслужба

Свята наближаються, а з ними – і новорічні подарунки. ICTV також не бариться із сюрпризом для глядачів – канал готує фільм “ДВРЗ. Операція “Новий рік”.

Днями завершилися знімання із героями серіалу “Дільничний з ДВРЗ” про пригоди поліцейських віддаленого столичного району. У новорічній історії дільничні Сергій Бондар (В’ячеслав Довженко) і Петро Дзюба (Віталій Іванченко) знову працюватимуть разом, проте цього разу залишать свій звичний округ і візьмуться за розплутування масштабної афери у столичному торговельному центрі.
Героям доведеться не тільки врятувати ТРЦ Грача (Роман Мацюта) від банди грабіжників, а й допомогти повернути магію Нового року.

Гірлянди повсюди, ялинки, злочинці у костюмах Дідів Морозів, магія кохання у повітрі і серцях усіх героїв, навіть тих, що раніше про любов і не думали, – тут цілий святковий набір для новорічного настрою. А ще історія цікава тим, що в ній з’являться не тільки Серьоня і Петюня, а й герої з усіх сезонів серіалу. Маю надію, що глядач зарядиться позитивом від такої компашки та із захватом дивитиметься фільм”, – коментує Віталій Іванченко.

Дільничні знову працюватимуть разом. Фото: пресслужба

Знімали стрічку у Києві та його околицях. Основною локацією став столичний торгово-розважальний центр “Respublika Park” — один із найбільших у Європі.

Останню сцену фільму розіграли посеред Контрактової площі. Там побудували справжній ялинковий ярмарок, встановили святкову ілюмінацію і зібрали майже усіх акторів.
Зараз триває постпродакшен, щоб показати новий україномовний фільм до зимових свят.

Зміманням новорічного “Дільничного” займалася Mamas Film Production. Режисер фільму – Тарас Дудар.

Поделиться