Чарівний ключик до вагінального оргазму: сексолог розповіла, як досягти максимального задоволення

Секс. Фото: unsplash.com

Сексолог Світлана Грабова розповіла про точку G і дала рекомендації, як дівчина може отримати оргазм.

Знайти точку G – та ще задача із зірочкою, вирішити яку може не кожен чоловік. Що вони тільки не придумують! Надивляться порнофільмів – і починають влаштовувати пошукові операції!

Насправді все просто: стимулювати зону G чоловік може не тільки пальцями, але і своїм “інструментом”. При цьому головне – не розмір, і навіть не вміння користуватися, а правильно обрана поза “, — зазначила експерт.

Сексолог не рекомендує займатися сексом в позиції на боці, бо відчуваються фрикції найслабше. Світлана рекомендує такі пози:

  • По-собачому, чоловік може регулювати кут проникнення і дістатися до потаємних куточків жіночого тіла.
  • Поза “вершниця”, коли ви берете задоволення у свої руки та експериментуєте з техніками.
  • Класична місіонерська, але під попу потрібно покласти подушку для зміни кута проникнення.

Вищий пілотаж — якщо чоловік одночасно стимулює пальцями точку G і масажує клітор. У жінки є всі шанси отримати струменевий оргазм — його ще називають сквірт “, — додає Світлана.

Сквирт — це окремий вид кайфу, але тут важливо не перестаратися. Можна “підсадити” організм на гострі відчуття, і тоді випробувати інші види оргазму буде складно.

І так, дівчатка, якщо у чоловіка ну ніяк не виходить виявити зону G, потрібно йому допомогти! А для цього експериментальним шляхом з’ясувати, де ж ця чарівна точка у вас знаходиться?

А значить, влаштовуйтеся зручніше і пустити в дію пальчики або улюблену іграшку з секс-шопу і пізнавайте своє тіло з задоволенням! “— резюмувала фахівець.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Светлана Грабова | Сексолог (@svetlana.grabova)

Приєднуйтесь до нашого каналу в TikTok. Слідкуйте за новинами в Telegram, Instagram та Facebook.

Поделиться