Актори “Кріпосної” у “Мій секрет”: Аня Сагайдачна про самогубство та бійку чоловіка Наталки Денисенко

Кріпосна. Жадана любов. Фото: пресслужба

У провокаційному проєкті “Мій секрет” прихильники культового серіалу Кріпосна дізналися усі секрети з життя улюблених акторів! Вони звикли до пристрастей, авантюр, бійок, нападів ревнощів на знімальному майданчику, а ось чи схоже їхнє реальне життя з тим, що відбувається під час знімань серіалу?

У студії “Мій секрет”, що показує СТБ, глядачі побачили Славу Красовську, Ганну Сагайдачну, Олексія Яровенка, Наталку Денисенку та Тараса Цимбалюка.

Слава Красовська розповіла про польського фаната-переслідувачя.

Я тоді якраз вивчила польську мову і побачила пост у Тали Пристаєцької, що “Кріпосну” транслюють тепер у Польщі. На ажіотажі я почала з відкритою душею відповідати усім польським фанатам, бо я була дуже налаштована до них. Цей чоловік нічого поганого не робив мені, ми просто переписувалися. У нього є дружина та донька. У нього не було ні сексуальних, ні романтичних натяків. Не було приводу подумати, що він як чоловік до мене налаштований. Я скоріш за все дала привід думати, що ми друзі. І якось попросила його допомогти мені книгу привезти польською мовою, яку неможливо знайти у нас. Настав мій день народження і він мені надіслав гроші, 100 доларів. Я це списала на шанування. Але через другу сотню розгорівся конфлікт. Фінансово треба допомагати тим, хто того потребує. У мене немає цієї потреби. Він ще довго намагався знайти зі мною зустріч, але роки заспокоївся” – розказала дівчина.

Ганна Сагайдачна про перше кохання та думках про самогубство.

Це було моє перше шалене кохання. Він був мої партнером у виставі, ми грали кохання і воно і трапилося. І, звичайно, коли приходить кінець таким стосункам, накриває так, що дихати не можеш. Ми були разом три роки. Але він був старший на 17 років, а мені 18 років. У нього було минуле, колишня дружина та діти. А я, юна, ревнувала. Моя акторська уява настільки оживляла ці картинки. Але я була молода і мені хотілося знати про нього все. Це була навіть залежність.

Це був міст Патона. Це якраз був період моїх нічних скитань, у пошуках тієї людини, де ж вона пиячить і з ким. І коли він не відповідав, я не хотіла повертатися у квартиру через страх самотності. Я йшла вночі на міст Патона і думала не про хороше. Я розуміла, що цим стосункам настане кінець, але я його відтягувала. Можна простити людину, але не забути. І от саме тоді був період безвиході. Ти думаєш лише про те, де шукати вихід. У мене на той момент навіть подруги не було.

Я це розказую і маю одну мету: хочу щоб це почули дівчата у свої 18-20, щоб подивилися на мене і якщо зараз знаходяться у подібних переживаннях і знаходяться на розпутті, щоб вони обрали життя. І якщо хоча б одна дівчинка побачить цю програму і обере життя, тоді усе не дарма.

Тоді я перенаправила цю енергію у свої ролі. Я почала слабкість використовувати як силу. Я робила такі сцени” – розповіла акторка.

Олексій Яровенко про переїзд до України.

Я народився і виріс у Мінську. Взагалі не уявляв собі жодного життя окрім Білорусі. Але, у порівнянні з Києвом, тут більше свободи, щоб себе реалізувати. Оля, яка вже вчилася в Україні, це розуміла. Складно вирішитись на цей крок, але для того, щоб ми були разом і нам було добре, я готовий на це”.

Наталка Денисенко про гучну ситуацію, коли Андрій Федінчик під впливом алкоголю побився на вулиці з перехожими.

Андрій втомився. У нас обох було багато роботи. Коли сталася та ситуація, були такі графіки, що навіть сну не вистачало. Я прийшла додому і бачу, що він п’є Кальвадос, і вже на дні залишилось. Бере самокат і їде з дому. І на вулиці його хтось задів. І стався нервовий зрив. Я його спочатку не підтримала у цій ситуації, я його сварила. Він як людина-совість дуже переживав. Йому знадобився час, щоб дозволити собі ці емоції. І більше думаю це не трапиться. Андрій працює над цим, ходить до спеціалістів” – розповіла Наталя.

Тарас Цимбалюк про участь у “Танцях із зірками” та прописані сценарії щоденників.

Танці з зірками був для мене прекрасний виклик, щоб спробувати, як моє тіло готове до танців, що таке шоу-бізнес та познайомити себе з новою аудиторією. Якщо я кайфував, що я дерево якому вдавалося рухатися, то сторона шоу-бізнесу мені не зайшла. У мене волосся дибки ставало, коли мені кажуть сказати, що в Альони Альони зайва вага… я не можу писати ці щоденники, бо це трешняк. Дом-2…”

Поделиться