Євген Олійник розповів, чи зареєстрований на сайтах знайомств

Євгеній Олійник. Фото: пресслужба

6 грудня о 17:00 на телеканалі “Україна” стартує показ україномовного 40-серійного детективу з елементами комедії “Дитячий охоронець”. Виконавець головної ролі відважного Тараса, актор Євген Олійник розповів, як розпізнати справжнє кохання.

Актор Євген Олійник не приховує, що користується послугами сайту знайомств.

Звичайно, ходив на побачення, був різний досвід. Ти приходиш на зустріч, спілкуєшся, дивишся і думаєш: тягне до дівчини чи ні. Далі це може перейти на більш серйозний рівень. Ми, коли один одному подобаємося, хочемо торкатися. Якщо цього немає, нічого не вийде. Я теж не зобов’язаний усім подобатися, це нормально, головне пробувати”, – сказав Олійник.

За словами Євгена, головне у стосунках щирість.

Кохання ні з чим не сплутаєш, особливо коли це взаємні почуття. Коли приходить кохання – все змінюється, навіть повітря іншим стає, це почуття, яке не можна переплутати ні з чим іншим. Але якщо у тебе є сумніви, значить, швидше за все, це не кохання. Якщо це те саме почуття, ти навпаки шукаєш сумніви та варіанти чому – “ні”, бо трохи страшно. Найголовніше у коханні – не злякатися. Боягузтво нічим не можна виправдати, такі люди ніколи не бувають щасливими, і кохання це стосується насамперед. Потрібно мати хоробрість бути щирими у своїх бажаннях. Часто ми робимо вигляд, що хочемо те, що нам насправді нав’язують. Нам щодня говорять у соцмережах, що треба хотіти і як жити. Але, якщо ти годинами стежиш за чужим життям в інстаграм, коли ти житимеш своїм? І як зрозумієш, чого хочеш саме ти?” – розмірковує Олійник.

Актор запевняє, що у кіно він грає ролі, приміряє образи. Але справжнім він є лише в своїх авторських віршах, якими активно ділиться у соціальних мережах.

Нагадаємо, за сюжетом серіалу “Дитячий охоронець”, колишній спецназівець Тарас влаштовується до елітної агенції, яка надає послуги з охорони дітей заможних батьків. На бойових завданнях для Тараса було все дуже просто, та в мирному житті порозумітися із дітьми – справжнє випробування на міцність. Тарасу необхідно не просто усунути загрозу життю дитини, а й разом із її батьками вирішити глибші проблеми, що призвели до небезпечної ситуації.

Поделиться