Євген Кот розповів про зраду колишньої дівчини та пропозицію стати утриманцем

Євген Кот. Фото: пресслужба

Український танцівник, хореограф, режисер-постановник та суддя “Україна має талант” Євген Кот зізнався, чи був роман із Ксенією Мішиною, чому йому зрадила колишня дівчина Маріам та про пропозицію стати утриманцем. Він став гостем першого випуску проєкту “Мій секрет” із Машею Єфросініною, який повернувся в ефір СТБ 7 січня.

Зокрема, Женя Кот розповів про пропозицію “знайти йому дядю”.

Це було перед “Танцюють всі”. У мене тоді не було роботи. Я зустрівся з людиною, він працював із зірками та прокачував їх. Років 50 йому на той момент точно було. Як мені здалося, він може посприяти у тому, щоб я піднявся. І якось він мені каже “Ты себя в зеркало видел? Какая работа? Найдем тебе дядю, и будешь в шоколаде”.

Мені 19 років. Я сиджу у нього в машині, серце калатає, не розумів, що буде далі зі мною після такої дивної пропозиції. Я відмовився і вийшов одразу. Це було стрьомно… Відтоді ми не бачилися”, – згадує хореограф.

Євген також зізнався, чи був у нього роман з Ксенією Мішіною.

Коли ми з Ксюшею познайомилися, після першої зустрічі, я прийшов до Наталі (дружини) і кажу: “Ксенія дуже красива. У нас може бути з нею роман, цей медійний. Точно буде!”. Ми навіть цілувалися з Мішиною, цілувалися прямо на паркеті!”, – зазначив гість проєкту.

Маша Єфросініна та її гість. Фото: пресслужба

Танцівник також згадав про зраду колишньої коханої Маріам Туркменбаєвої.

Мене обманули, поставилися нечесно стосовно мого серця та душі. Я на той час думав що це вже буде сім’я. Ми разом взяли будинок, внесли перший внесок за нього. Разом робимо балет, я навіть продав машину для цього. Авжеж я був закоханий: з людиною придбати будинок, у якому ми живемо, завести собаку, це майже як дитину – це серйозні для мене кроки”, – каже Кот.

Як розповів танцівник, пара посварилася, а на ранок Маріам поїхала на гастролі, з яких вже додому не повернулася.

На Новий рік я хотів зробити їй подарунок і зв’язався з Антоном Савлеповим, єдиним кого я знав з команди. І він якраз був та сама людина, через яку вона і пішла від мене. У них був роман. Але подарунок я через Антона передав”, – каже суддя “Україна має талант”.

Врешті Туркменбаєва тоді повернулася до нього.

Бо, як я потім зрозумів, Антон з нею розірвав стосунки. Все у нас стало окей, ми прожили три тижні, у них була перерва перед гастролями. Допоки мені просто не наснився сон, що вона мені зраджує. І тоді я питаю її напряму, чи з ним вона. І тоді вона мені зізнається”, – зазначив Євген Кот.

Поделиться