“Є пропозиція”: VERKA SERDUCHKA показала кліп на перший за 20 років українськомовний трек

Фото: пресслужба

Співачка Вєрка Сердючка записала саундтрек та знялася у кількох епізодах комедії “Велика прогулянка”, що вийде у кінці лютого.

“Є пропозиція прокинутись вранці удвох…” — хіба можна запропонувати щось романтичніше? У цій пропозиції є все: і примирення після сварки, і цікаві плани на ніч, а головне — надія на те, що в результаті все буде добре!” — поділився Андрій Данилко.

Фото: пресслужба

І з цим важко сперечатися з перших секунд після натискання на play. А суперпозитивне відео за участю головних героїв фільму “Велика прогулянка” від FILM.ua допоможе відірватися від суворої реальності й поринути в атмосферу суцільних веселощів.

Звісно, VERKA SERDUCHKA не лише створила саундтрек і побешкетувала на знімальному майданчику, а й разом із мамою та бендом знялася у кількох епізодах, фрагменти яких ви можете побачити у кліпі.

Фото: пресслужба

Вперше ми – як виробники кінопродукту – попрацювали над проєктом разом із mamamusic. Співпраця виявилася досить продуктивною — ми створили дійсно потужну колаборацію. Продюсерський центр mamamusic створив чимало хітів: як сучасних, так і тих, що вже стали класикою. Саме тому у нашому фільмі прозвучать сингли корифеїв шоубізу Ірини Білик та VERKA SERDUCHKA, а також нові треки гурту KAZKA. Ми приділяємо неабияку увагу музичному супроводу наших кінокомедій, а внесок Андрія Михайловича Данилка у наш фільм складно переоцінити. “Є пропозиція” — однозначний хіт!” — розповіла продюсерка фільму Ірина Костюк.

До речі, як ви бачите на обкладинці треку, Вєрка та мама рішуче вийшли за межі аналогового формату — вони залюбки “електронізувалися” та “ДІЮТЬ” із усією країною. Тож наслідуйте їхній приклад!

Поделиться